vilniausgatve.lt | 2015.06.10

Indėnų invazija į Vilnių


2015 m. birželio 20-21 dienomis Vilnių okupuoja indėnai-apačiai – Pavilnių regioniniame parke vyks sporto renginys „Apache Challenge“.  Tai 10 kilometrų gamtos bei žmogaus sukurtų kliūčių ruožas, kuriame dalyviams teks įveikti 13 išskirtinių rungčių. Mylintys sportą ir gamtą išmėgins save drąsos, jėgos ir ištvermės pareikalausiančiame apačių iššūkyje.

Renginyje kviečiami dalyvauti visi asmenys nuo 18 m.  ir 16-17 m. paaugliai su suaugusiais.

indenai1Organizatorių nuotr.

Pasak renginio organizatorių – UAB „Judesio laisvė“ atstovo Roko Petrausko, „lengva nebus, bet bus įdomu  – teks sušlapti kojas Vilnelės bangose, išsivolioti purve, išmėginti rankų ir kojų stiprumą, čiuožiant trosu žemyn, lipant per sienas ir tinklus, šliaužiant urvais, skriejant it Tarzanui virš vandens, o įveikus visas kliūtis, finiše lauks vertingi prizai, muzika, gaivūs gėrimai, begalinis pasitenkinimas ir jausmas lyg būtum tikras indėnų vadas.“

Apačių parengta išbandymų ir ištvermės trasa vaizdingais maršrutais  – miško vilkų takais, stačiomis nuokalnėmis ir skardžiais –  tai ne tik puiki sporto pramoga, bet ir gera repeticija laukiantiems Joninių, kurie šiais metais esą pasiryžę miškuose ieškoti paparčio žiedo.

Tuos, kas baiminasi dėl traumų ir sunkumų, gali nusiraminti – renginį globoja „Gintarinė vaistinė“. Taigi, ir dalyviai ir svečiai jaus renginio Globėjos „Gintarinės vaistinės“ palaikymą, jos žodžiais tariant: „Mums gera jumis rūpintis“.

Visi renginio dalyviai, įveikę kliūtis, bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Data: Birželio 20-21, šeštadienis-sekmadienis.

Laikas: Pradžia 10:00. Pabaiga 18.00

Adresas: Belmonto g. 17 , Vilnius. Startas prie Belmonto mašinų aikštelės.

Daugiau informacijos

Renginio nuoroda

Bilietai

Komentuoti

Lietuva delne NERF arena TODOBOX