vilniausgatve.lt | 2015.06.04

Kviečia Lietuvos vaikų festivalis “Kukulūzas”


Š.m. biželio 13 d. taps didele ir įsimintina švente ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams. Šią dieną Molėtų aerodromas virs tikra pasakų šalimi, kurioje karaliaus visos Lietuvos vaikų festivalis „Kukulūzas“. Čia patinkančią veiklą ras kiekvienas – skirtingo amžiaus ir įvairiausių pomėgių vaikai ir jų tėveliai, todėl šventė žada būti itin energinga ir smagi.

“Kukulūzas“ – tai ilgai lauktas ir kruopščiai rengtas festivalis Jūsų ir mūsų vaikams, kuriame puikiai laiką praleis visa šeima. Festivalio tikslas – ne tik suteikti daugybę pramogų, pakviesti mylimiausius vaikų atlikėjus ir personažus, bet kartu ir supažindinti, parodyti , pamokyti, sudominti. „Kukulūzas“ – tai renginys, kuriame netrūks pramogų, skirtingų veiklų, o profesionalių animatorių rūpesčiu ir priežiūra bus apdovanotas kiekvienas mažylis.“ – sako viena festivalio organzatorių Joana Petkūnienė.

kukuluzas_1920_1080Organizatorių nuotr.

Festivalyje mažųjų lauks net keletas skirtingų teminių erdvių, kuriose bus galima kurti, spręsti galvosūkius, dainuoti, mokytis magijos triukų, dalyvauti įvairiose sporto rungtyse. Šokti ir dainuoti kvies vaikų pamėgti atlikėjai: vaikų choras „Olialia“, Laura Remeikienė su dukra, Vaida Genytė. Su magijos pasaulio įdomybėmis supažindins ir stebukladariais virsti padės magas Mantas Wizard, o atgiję animaciniai ir pasakų herojai Kempiniukas Plačiakelnis, Mikimauzė Minė, Haribo meškutis ir Pimpačkiukas apdovanos daugybe smagių užduočių, konkursų ir dar daugiau siurprizų bei geros nuotaikos. Numatoma atskira erdvė, kurioje bus ugdomas ir skatinamas vaikų kūrybiškumas. Čia kiekvienas galės prisiliesti prie dailės teptuko, lipdyti molio darbelius, muzikuoti bei susipažinti su daugybę skirtingų meno šakų. Edukacinėje galvosūkių ir viktorinų erdvėje mįsles ir užduotėles galės narplioti visa šeima. Na, o norintiems tiesiog padūkti – visas atrakcionų parkas!

Renginį vainikuos didžiulis dovanų lietus – per 4000 dovanų iš dangaus! Staigmenos žadamos ir pirmiesiems 2000 atkeliavusių į festivalį mažųjų dalyvių.

Organizatoriai pabrėžia, kad festivalyje numatytos linksmybės ne tik mažiesimes, bet ir puiki “Auto Jazz 2015” programa jų tėveliams. Programa, kurios metu variklių džiazas skambės ne tik danguje, bet ir ant žemės! Su vaikų festivalio bilietu patekimas į „Auto Jazz 2015“ renginio teritoriją – nemokamas.

Komentuoti

Lietuva delne NERF arena TODOBOX