vilniausgatve.lt | 2015.06.16

Turistai savo pačių realybėje


Birželio 17-19 dienomis, Vilniaus Mažojo teatro fojė įvyks neįprasto formato meninės fotografijos paroda: 24 fotografų iš visos Europos darbų projekcija, pasirodžiusi šių metų jaunų fotografijos talentų festivalyje „Boutographies“, Prancūzijoje.

fotonai plakatasOrganizatorių nuotr.

Projekcija suteikianti progą publikai pristatyti platesnį menininkų ratą, kviečia atrasti talentingų fotografų savitą žvilgsnį į Pasaulį. Tarp jų – Boriso Eldagsen vizualieji „eilėraščiai“, Albanijos kraujo kerštas gjakmarrja Laeticijos Vancon darbe „Mano namai, mano kalėjimas“. Tikru personažu tapusio Džordžo Fowler gyvenimas tarp niekada neišmetamų daiktų – Corinnos Kern nuotraukų serijoje „Džordžo vonia“. Per fotografiją menininkai atsigręžia į Save kaip į Kitą – gąsdinanti Françoise Galeron realybė „Žmogėdros dainoje“, ar svetimas žvilgsnis į gimtąją šalį Floriano Bong-Kil Grosse „Hanguk“ projekte.

Projekcijos laimėtojais išrinkti latvis Alnis Stakle ir jo serija „Sunkieji vandenys“ su Leslie Moquin už „Kosmetinį Šanchajų“.

FOTONAI – tai projektas sukurtas fotografijai, fotografams ir žiūrovams. Nauja platforma vykdanti savo veiklą internetinėje erdvėje ir Vilniaus gatvėse, bendradarbiaujanti su tarptautiniais fotografijos festivaliais, siekia prisidėti prie Europos fotografijos sklaidos Vilniuje, supažindinti publiką su jaunais ar jau atrastais Europos fotomenininkais, o patiems fotografams sukurti naujas parodines erdves.

Daugiau informacijos.

Komentuoti

Lietuva delne NERF arena TODOBOX