Bernardas Šaknys | 2014.12.03

Vilniaus gatvėse vaikus puola plėšikai


Policijos departamento nusikaltimų suvestinėse mirga pranešimai apie Vilniaus gatvėse užpultus ir apiplėštus vaikus.

criminalsasociatyvi nuotr.

Vien antradienį, gruodžio 2 d., mieste užfiksuoti trys apiplėšimai, per kuriuos nukentėjo nepilnamečiai.

Apie 18 val. Vokiečių gatvėje grupė jaunuolių, grasindami 1998 m. gimusiam jaunuoliui daiktu, panašiu į pistoletą, atėmė mobiliojo ryšio telefoną.

Apie 15 val. Liepkalnio gatvėje vyriškis, grasindamas 2002 m. gimusiam berniukui peiliu, taip pat atėmė mobiliojo ryšio telefoną.

Apie 14 val. 30 min. Naujojoje Vilniuje, Karklėnų gatvėje, vyriškis įspyrė į koją 10-ties metų berniukui ir atėmė iš jo dėklą, kuriame buvo klarnetas.

Dar vienas vaikas vakar kreipėsi į Vilniaus ligoninę po to, kai Vilniaus rajone, Mickūnų miestelio mokykloje, jį sumušė klasiokai.

Policijos pareigūnai pataria užpultam vaikui nesipriešinti, stengtis įsidėmėti užpuolikų išvaizdą ir pasišalinimo kryptį. Pasak jų, svarbiausia, kuo skubiau pranešti apie apiplėšimą tėveliams ir pareigūnams – sekant „karštais pėdsakais“ sulaikyti plėšiką yra žymiai daugiau galimybių.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, šiemet nepilnamečių užpuolimų užregistruota beveik tiek pat, kaip pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Komunikacijos poskyrio pateiktais duomenimis, šiais metais (sausio – spalio mėnesiais) Vilniaus apskrityje užregistruoti 38 atvejai, kai buvo apiplėšti nepilnamečiai. Pernai tokių plėšimų buvo fiksuota 43.

Komentuoti

Lietuva delne NERF arena TODOBOX